Pomorska Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni

Pomorska Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni gwarantuje solidną wiedzą. To Szkoła niepubliczna, która zatrudnia wykładowców z Uczelni państwowych, cieszących się dużą renomą. Powstała w 2001 roku i swoim studentom ma do zaoferowania wysoki standard kształcenia na kilku kierunkach. Są to pedagogika, kulturoznawstwo i filologia. Te natomiast dzielą się na mniejsze specjalności spośród których jest co wybierać. Warto tu wspomnieć o kulturoznawstwie, które oferuje nam grafikę komputerową, design – projektowanie moda, fotografie i promocję marki, design – promocję marki, czy kierunek menadżera artystycznego. Studia podyplomowe to m.in. logopedia, fotografia czy zarządzanie oświatową. Uczelnia oferuje zatem dość zindywidualizowaną propozycję, dla wszystkich, którzy chcą się kształcić w dobrej szkole niepublicznej.