Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej usytuowana jest w centrum Gdyni, co zapewnia wygodną komunikację. Bogato wyposażona, posiada klimatyzowane sale, pracownię multimedialną oraz bezprzewodowy internet do dyspozycji studentów. Kształcenie na poziomie studiów licencjackich odbywa się na kierunku politologia, która mieści w sobie całą gamę różnych specjalności. Studenci mają tu szansę uzyskać gruntowne wykształcenie humanistyczne uzupełnione niezbędną wiedzą w zakresie psychologii, socjologii, pedagogiki czy public relations. Ogromnym atutem jest możliwość odbycia ciekawych praktyk zawodowych w renomowanych instytucjach na terenie Trójmiasta. Uczelnia przyjmuje także nabór na studia podyplomowe, odbywające się co dwa tygodnie. Do wyboru kandydata pozostaje wiele kierunków, jak Komunikacja, negocjacje i mediacje w szkole; Doradca i asystent rodziny, Bezpieczeństwo w komunikacji morskiej czy Animacja kultury z elementami dorosłych. Opłaty wahają się w granicach 1500 zł za semestr.