3 komentarze

 1. 30 sierpnia, 2018 at 8:53 am

  Michał

  Odpowiedz

  Odradzam wszystkim tą „szkołę”. Byłem uczestnikiem rocznego klubu filmowego, na ktorym mieliśmy zrealizować grupowo film. Do jego powstania nigdy nie doszło, mimo że scenariusz powstał w okolicach grudnia, prowadzący opózniali realizację i nieprzygotowani pojawiali się na zajęciach. Wykładowczyni obiecała zrobic analizę previsu po 1 tygodniu, a dostaliśmy go łaskawie po wielu upomnieniach po 6 tygodniach. Kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego nie mieliśmy prawie żadnego aktora i większości lokacji. Gdy zdecydowaliśmy się wtedy opuścić projekt, „szkoła” groziła mojej przyjaciółce pozwem o zaległe wplaty, mimo że wiele zajęć się nie odbyło.
  Z obiecanych wielu lekcji teorytycznych odbyły się tylko dwie, w tym jedna polegająca na zgadywaniu przez półtorej godziny czy kompozycja na zdjęciu jest otwarta czy zamknięta. Nie było mowy o historii filmu, mimo takiej informacji w reklamie klubu.
  Prowadzący nie potrafią przekazać wiedzy.. w wytycznych dotyczących scenariusza pojawiły się rażące błędy takie jak np wyśrodkowywanie tekstu w dialogach. Pierwsza lepsza książka scenariuszowa takie przypadki wyśmiewa.
  Odnośnie samej lokacji to ta szkoła to po prostu kilka pokoi w obskurnej kamienicy.
  Unikajcie tego miejsca. Za takie pieniądze lepiej zainwestować w dobre książki i sprzęt.

 2. 22 lipca, 2014 at 3:02 pm

  asd

  Odpowiedz

  AMA już raczej nie za te same pieniądze i do tego 3 lata. A absolwenci ksfilm radzą sobie na rynku pracy, co roku ktoś dostaje się do Katowic.. wszystko zależy od tego po co się do takiej szkoły idzie.

 3. 12 grudnia, 2013 at 1:05 am

  Mariusz

  Odpowiedz

  Pod zadnym wzgledem nie polecam tej szkoly. Kompletna strata czasu i pieniedzy. Uczylem sie tam przez rok, a teraz przenioslem sie do Akademii Multiart (tez w krk), gdzie za te same pieniadze mozna nauczyc sie 10 razy wiecej, zdobyc wiecej praktyki oraz znajomosci. Mam solidny punkt odniesienia, wiec radze wszystkim zainteresowanym wziac sobie do serca moje slowa. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *